MWPR/ CACIB Mlada Boleslav (Czechy) 30.08.2015        FOTOGALERIA

sędzia Perttu Stahlberg (Finlandia )

 

PSY

kl szczeniąt

I WO AJCHIRO Aljasska Zare

II WO BENTLEY Aventuras en Alaska

 

kl młodzieży

I dosk CAJC, NJwR LION'S HEART Stormyth

II dosk BELIEVE MY DREAM From Czech Kanada

 

kl pośrednia

I dosk CAC, resCACIB JEFF DOUBLE TROUBLE Polarni Usvit

II dosk ANGEL 'S SONG Wolfarediok

 

kl użytkowa

I dosk CAC BACHMAT Katiyana

 

kl championów

I dosk CAC, CACIB, BOB, BOG IVOakiok MAGIC BOY FOR POLARNI USVIT

 

SUKI

kl młodzieży

dosk I JUST FOR YOU Shamanrock

 

kl pośrednia

I dosk ENGIE z Kovanske Tvrze

II bdb I AM CUTE AND COOL Shamanrock

 

kl championów

I dosk CAC, CACIB, BOS DOUBLE TROUBLE Srebrny Kieł

II dosk SPARK ICE Of Navarama Mal

III dosk Tulisalon CHOCOLATE TANANA

 

MWPR/ CACIB Sopot 23,08.2015        FOTOGALERIA

sędzia Christen Lang (Norwegia)

 

PSY

kl szczeniąt

I WO NSZwR Tanana RED BONITO

II WO U'TA-VAH FOR KLAN WYDRY

 

kl młodzieży

I dosk Zw Mł, NjwR BOB KING OF CHAMPIONS Polarni Usvit

II bdb Tikaani HERO

 

kl otwarta

I dosk CWC, CACIB Tikaani ASHKII

 

kl użytkowa

I dosk CWC, resCACIB IDAHO z Klanu Wydry

 

SUKI

kl młodszych szczeniąt

I WO JOANNA D'ARC THE HOLY WARRIOR Kierunek Północ

II WO MONTANA z Klanu Wydry

 

kl otwarta

I dosk CWC, CACIB Snowmen Team ENYA

II dosk resCACIB BEYLA z Howerli

III dosk Tikaani KATAUYAH

 

kl championów

I dosk Tulisalon CHOCOLATE TANANA

II bdb EMISARY Huk Amarok

 

kl weteranów

I dosk NWwR Tikaani TACOMAH

 

Wystawa KLUBOWA Sopot 22.08.2015     FOTOGALERIA

sędzia Ewa Marcinkowska

 

PSY

kl szczeniąt

I WO NSZwR, BISS Puppy Tanana RED BONITO

II WO U'TA-VAH FOR KLAN WYDRY

 

kl młodzieży

I dosk Zw Mł, Mł. Zw. Kl, NJwR KING OF CHAMPIONS Polarni Usvit

II bdb Tikaani HERO

 

kl pośrednia

I dosk CWC, Zw. Klubu ICY DIUKE OF YUKON Huk Amarok

 

kl otwarta

I dosk CWC Tikaani ASHKII

 

kl użytkowa

I dosk IDAHO z Klanu Wydry

 

kl championów

I dosk CWC SAGGI-TO REDBEAR Illa Kuvianartok

 

II dosk BACHMAT Katiyana

 

SUKI

kl młodszych szczeniąt

I WO NSZwR MONTANA z Klanu Wydry

II OB JOANNA D'ARC THE HOLY WARRIOR Kierunek Północ

 

kl młodzieży

I dosk, Zw Mł, Zw Klubu BANDITA GANGSTERITA Of Arktinis Vejas

II bdb NUNA OF WHITE VALLEY Huk Amarok

 

kl pośrednia

I dosk CWC IHANNA AURINKO Huk Amarok

 

kl otwarta

I dosk CWC, Zw. Klubu BEYLA z Howerli

II dosk Snowmen Team ENYA

III dosk Tikaani KATAUYAH

 

kl championów

I dosk CWC DOUBLE TROUBLE Srebrny Kieł

II dosk EMISARY Huk Amarok

III dosk Tulisalon CHOCOLATE TANANA

 

kl weteranów

I dosk NWwR Tikaani TACOMAH

II dosk RAINSTORM Huk Amarok

 

 

KWPR/ CAC Lubin 19.07.2015      FOTOGALERIA

sędzia Ryszard Wacławik

 

PSY

kl młodzieży

dosk I Zw Mł ARAGORN Timber Valley

 

kl otwarta

I dosk CWC SHAGGY Northwest Arctic

 

kl użytkowa

I dosk CWC, BOB SAGGI-TO REDBEAR Illa Kuvianartok

 

SUKI

kl młodziezy

I dosk Zw.Mł, NJwR YOUR DREAM COMES TRUE z Śnieżnej Doliny

II dosk Sno Mals ZOYA FROZEN KISS

 

kl championów

I dosk CWC, BOS Tulisalon CHOCOLATE TANANA

 

 

KWPR/ CAC Kalisz 07.06.2015      FOTOGALERIA

sędzia Aleksandra Lubaszka

 

PSY

kl młodzieży

I dosk, Zw mł, NJwR Sno Mals ZULUS

 

kl otwarta

I dosk CWC, BOB CALIF AL RASTA MAN Midnight Sunrise

 

kl championów

I dosk CWC SAGGI-TO REDBEAR Illa Kuvianartok

 

SUKI

kl szczeniąt

I WO NSZ wR GENEVIEVE Inditarod

 

kl weteranów

I dosk NwwR, BOS STARLIGHT SUTRA Sausimayok

 

 

MWPR/CACIB Leszno 31.05.2015        FOTOGALERIA

sędzia Elżbieta Augustyniak

 

PSY

kl szczeniąt

I WO JACK DANIEL SPECIAL RESERVE Storm Sky's

 

kl otwarta

I CWC, CACIB FAIR MY HEART Huk Amarok

II bdb BALDUR Legenda Północy

 

SUKI

kl młodzieży

I dosk Zw.Mł, NJwR YOUR DREAM COMES TRUE z Śnieżnej Doliny

II dosk Tikaani NILAK

 

kl pośrednia

I dosk, CWC, CACIB, BOB CHIC IN TIME Shamanrock

II dosk ICE RIVER Huk Amarok

III dosk KANADA z Klanu Wydry

 

kl championów

I dosk CWC, resCACIB Tulisalon CHOCOLATE TANANA

 

 

MWPR/ CACIB Opole 26.04.2015     FOTOGALERIA

sędzia Gerard Jipping (Holandia)

 

PSY

kl młodszych szczeniąt

I WO KING OF CHAMPIONS Polarni Usvit

 

kl szczeniąt

I WO, III BIS szczeniąt Sno Mals ZULUS

II PRINCE OF ICE Huk Amarok

 

kl. młodzieży

I dosk Zw.Mł, NJ DIAMOND OF RIVER Memory Kenaj

 

kl pośrednia

I dosk CWC ALLESSANDRO COLONELS SHINING GUN Kierunek Północ

II dosk ARNIE THE WARRIOR Of Alaska Empire

III bdb JEFF DOUBLE TROUBLE Polarni Usvit

 

kl championów

I dosk CWC, CACIB Oakiok MAGIC BOY FOR POLARNI USVIT

II dosk IGUAL DU GRAND Stormyth

III dosk SAGGI-TO REDBEAR Illa Kuvianartok

 

SUKI

kl szczeniąt młodszych

I WO, NSwR MIA Snow City

 

kl młodzieży

I bdb Tikaani NILAK

II bdb DARK FLOWER Memory Kenai

 

kl pośrednia

I dosk, CWC, CACIB, BOB CHIC IN TIME Shamanrock

II dosk DAYLIGHT OF SHIRE Shanti Mal

 

kl otwarta

I bdb NEVER SAY NEVER Appalachian

 

kl championów

I dosk, CWC, res.CACIB HONEY LADY Polarni Usvit

II bdb DREMAY BLACK PEARL Srebrny Kieł

 

kl weteranów

I dosk NWwR LATINA CHICA NEGRA z Śnieżnej Doliny

 

Wystawa EUROPEJSKA Brno (Czechy) 2014    FOTOGALERIA

 

judge Mrs. Paterson Cheryl

PSY

kl szczeniąt

bdb 1 Cijara Natan

 

kl młodzieży

I dosk CAJC, BOJ Mł Zw Europy Now or Never Gold of mają

II dosk Arnie The Warrior of Alaska Empire

III dosk Sean Conery the Magician

IV dosk Lightman's Best Vasilyev Ostrov

dosk Incognito Highlands Phantom

dosk Indiana Jones Laouen Ki

dosk Marcello Mastroianni the Magician

dosk Arctic Challenge Vagabundes Del Norte z Śnieżnej Doliny

bdb Dickens del Biagio

bdb Journey Through Life Alaskan Diamond

bdb Knockout Starring-Maat

bdb Muckety Muck Kinuk's

bd Charles Darwin od Ledové královny

db Patriot ot Filippovoy

 

kl pośrednia

I dosk CAC We Will Rock You Ivram

II dosk rCAC AD-Clayton At Ironice

III dosk Jean-Batiste Mal Planet

IV bdb Balto Snow Flake of Engel

bdb Dark Shadow Inditarod

db Kasaan's Sharpening T'Image

 

kl otwarta

I dosk CAC, resCACIB Joseph Del Biagio

II dosk rCAC North Face My Alaskan

III dosk Aisberg iz Stai Seryh

IV dosk Arctic Village Leave Your Hat On

dosk Aragorn Transilvania's Wolves

dosk Major Impact at Maat Chayo

dosk Play The Game Gold of mają

bdb AD-Bennett

bdb Fergus de la Prairie de Graysas

bdb Good Luck Mal Planet

bdb Oakiok Magic Boy For Polarni usvit

 

kl użytkowa

I dosk CAC Saggi-To Redbear Illa Kuvianartok

II dosk Breakthru Toolik's,

 

kl championów

I dosk CAC CACIB Zw Europy BOB Kaviak`s “The Colonel“ At Wolf Mountain

II dosk Iron Ice Amadey Motsart

III dosk Demid ot Filippovoy

IV dosk Reggae Master Libertia

dosk A River of Dreams Toolik's

dosk Igual Du Grand Stormyth

dosk Zero in Roulette Vintage Point

dosk Raisin De Cijara

bdb Fuego Třpytivý sníh

bdb Hannibal the Conqueror of Polarny Wicher

bdb Woolly Mammoth Vel Tofik Arctic Challenge

 

kl weteranów

I dosk Zw Europy wet NWwR Skywalker Sausimayok

II bdb Ago Polární úsviy

 

SUKI

kl puppy

I WO Funny Face Inditarod

kl szczeniąt

 

I WO Sansa Stark Starring-Maat

II WO Light of Hope Sno Mals

 

kl młodzieży

I dosk CAJC Mł Zw Europy Pandora Vasilyev Ostrov

II dosk Timeoutat Siwash Legend

III dosk Chic in Time Shamanrock

IV dosk I Am Cute and Cool Shamanrock

bdb Arctic Challenge Black Star z Śnieżnej Doliny

bdb Diva ot Filippovoy

bdb Greater Than Ever Vagabundes Del Norte

bdb Tara Girl of Navarama Mal

 

kl pośrednia

I dosk I CAC Honor of Alaska Midnight Sunrise

II dosk rCAC Miss Congeniality Libertia

III dosk Mals Hydrogen Paha Sapa

IV dosk Sapphire Sky Magic Flower

dosk Antarktida for Vasilyev Ostrov

dosk Kiberly Beauty Vasilyev Ostrov

dosk Sapphire Legacy Midnight Lady

dosk Spark Ice of Navarama Mal

 

kl otwarta

I dosk CAC Destiny Child Shamanrock

II dosk rCAC Prezent Perfect Chesvik Top

III dosk Adorable March Transilvania's Wolves

IV dosk Hineska de Laouen Ki

dosk Malliku Magic Being Wolf Snow Storm of Unesdala

 

 kl championów

I dosk CAC, CACIB, Zw Europy Poison Ivy of Velvetmist Libertia

II dosk rCAC Disturbja Cosmicfire

III dosk Kumata's Sindy Chocolate De Cijara

IV dosk Incredible Dundagas Best Ridaldundaga

dosk Alaska Ivanovich Yu

bdb First Love Sakari Malakwa Creek

bdb Jaga-Jaga Vasilyev Ostrov 

 

kl weteranów

I dosk Illamar Melody

II dosk Aura Polární úsvit